Eesti Põletikulise Soolehaiguse Selts MTÜ: Eestikeelne haavandilise koliidi ja Crohni tõve ravijuhend on nüüd saadaval 09.02.2017

 

Eesti Põletikulise Soolehaiguse Selts MTÜ

PRESSITEADE

08.02.2017
 
 
Eesti Põletikulise Soolehaiguse Selts MTÜ (edasipidi EPSS) annab teada, et Euroopa haavandilise koliidi ja Crohni tõve arstide organisatsiooni (ECCO) ja Euroopa haavandilise koliidi ja Crohni tõve patsientide organisatsiooni (EFCCA) koostöös valmis 2016. aastal
haavandilise koliidi ja Crohni tõve inglisekeelne ravijuhend.  
 
Nüüd, aastal 2017, on valminud ECCO-EFCCA koostöös ravijuhendite teine etapp - juhendid tõlgiti kõigi 30 liikmesorganistatsiooni liikmete keelde. Eestikeelse ravijuhendi vaatasid üle Eesti Gastroenteroloogide Selts ja Eesti Põletikulise Soolehaiguse Selts.
 
ECCO-EFCCA eestikeelne haavandilise koliidi ja Crohni tõve ravijuhend on uusim üldine ja informatiivne materjal nende haiguste kohta. Päris kõiki ravivõimalusi ei saa igas riigis rakendada.
 
Eestikeelne elektrooniline ravijuhend on hetkel kättesaadav järgmistel kodulehtedel:
 
Kui on soov saada materjal trükitud kujul, siis palun soovijatel anda sellest teada e-maili aadressil: poletikuline.soolehaigus@gmail.com. Siis saame teada, kui palju ja kas üldse on paberjandjal ravijuhendite soovijaid.
 

Telli teavitus eelmisel kuul lisatud ning muudetud koolitustest, ravijuhenditest, patsiendijuhenditest siit.