Tõenduspõhise tervishoiu jaoks

Ravijuhend.ee koondab tõenduspõhised juhendid tervishoiutöötajale ja patsiendile. Juhendites toodud soovitused aitavad tagada kvaliteetset tervishoiuteenust patsienti kaasates.

Последние новости

Все новости

03.10.2022

Ravijuhendi koolitused - Generaliseerunud ärevushäire ja paanikahäire (agorafoobiaga või ilma) käsitlus perearstiabis

Kutsume kõiki perearste, pereõdesid ja vaimse tervise õdesid osalema oktoobris ja novembris Eesti ravijuhendi "Generaliseerunud ärevushäire ja paanikahäire (agorafoobiaga või ilma) käsitlus perearstiabis" e-kursusel.


26.05.2022

,,Ravijuhend – tolmukoguja riiulil või praktiline abimees?’’ sessioon Eesti Arstide Päevad 2022 konverentsil

12.-13.mail toimus konverents Eesti Arstide Päevad 2022, kus Ravijuhendite nõukoda korraldas sessiooni ,,Ravijuhend – tolmukoguja riiulil või praktiline abimees?’’.


30.04.2018

Ilmus artikkel ajakirjas Eesti Õde: Lamatiste ennetamise ja konservatiivse ravi- ja patsiendijuhendi tutvustus ja koolituste korraldamine

Artiklis edastatakse ülevaade lamatiste ravi- ja patsiendijuhendite rakenduskoolitustest üle Eesti. Koolitustegevuste läbiviijaks oli Tallinna Tervishoiu Kõrgkool.


27.03.2018

Alzheimeri tõve diagnostika ja ravi konverents

07.06.2018 Tallinn, Viru konverentsikeskus, Grande konverentsisaal Konverents tutvustab Eesti Haigekassa eestvedamisel valminud Alzheimeri tõve diagnostika ja ravi juhendit. Ravijuhend teadvustab dementsusega seotud probleeme ja pakub nende käsitlemiseks teaduspõhiseid lahendusi.


Текст

Расстояние между строчками

Контраст

Установки